Skip to content

CZE: Devoteam se zúčastní Low-code/No-code Konference v pražském Karlíně

Společnost Devoteam se 2. listopadu 2023 zúčastní historicky první české konference o low-code/no-code technologiích v pražském Karlíně, kde se představí spolu se svým strategickým partnerem: ServiceNow.

low code no code

Událost, jejímž organizátorem je Plexima.io, je na místní poměry unikátní příležitostí proniknout do světa LCNC platforem, které jsou nedílnou součástí budoucnosti vývoje firemních aplikací. Zároveň je to šance networkovat se zástupci předních představitelů na poli těchto technologií. 

Konference se uskuteční v odpoledních hodinách ve čtvrtek, 2. listopadu. Jednou ze sedmi přednášek bude i prezentace Aleksandra Kadesnikova, jenž v Devoteamu působí jako leader domény orientující se na Business Application Development. Spolu s Emanuelem Kuzmichem, Solution Sales Managerem pro Creator Workflows v ServiceNow, budou hovořit na téma hyperautomatizace v platformě ServiceNow.

Vstupenky a další informace o konferenci jsou dostupné na stránkách https://www.lcnc.cz/

ServiceNow

Certified ServiceNow Experts at your service

ServiceNow can empower your employees and clients with digitalized workflows, and Devoteam, as the #1 preferred Partner in the EMEA, is eager and ready to help make your digital transformation journey a success. Ready to see what we can bring to the table?